Bekijk Escapement Desk Toy van LarkysPrints


Dit is een basismodel van een zwitserse hefboom, het kan ook worden gebruikt als een bureau speelgoed.

https://youtu.be/QnQ13NL3MFk

Ik ben altijd gefascineerd geweest door de innerlijke werking van een mechanisch horloge, ik heb dit model ontworpen om de basis te begrijpen van hoe een horloge zijn snelheid regelt. De onderdelen van het model zijn zeer eenvoudig af te drukken en gebruiken gemeenschappelijke bevestigingsmiddelen om alles bij elkaar te houden.

In deze video worden de basisprincipes van een mechanisch horloge uitgelegd

https://www.youtube.com/watch?v=WYBvt9kA3bE

De montage van het echappement is heel eenvoudig, raadpleeg de bijgevoegde explosietekening bij het monteren van de onderdelen.

Hieronder vindt u een lijst met benodigde bevestigingsmiddelen
M4 Moer: 19
M4 Borgmoer: 4
M4-sluitring: 24
M4 x 16: 13
M4 x 20: 2
M4 x 40: 2
M4 x 50: 1
M4 x 60: 3
M3 Moer: 3
M3-sluitring: 3
M3 x 12: 2
M3 x 25: 1

Printer merk:

Printer:

Resolutie:

infill:

filament:

Sunlu PLA +

Opmerkingen:

De meeste onderdelen worden afgedrukt zonder ondersteuning, behalve de wikkelsteel en de slagpenbehuizing.

Zorg ervoor dat de borgmoeren niet te vast worden gedraaid bij het bevestigen van de tandwieltrein, palletvork, loopratel en balans aan het frame. Alle onderdelen moeten vrij kunnen bewegen.

Op de balansassemblage zijn er enkele sleuven waar de aanpassing van de positie van de impactpen en de eindstop van de palletvork fijn kunnen worden afgesteld. Sommige kleine aanpassingen met deze componenten kunnen nodig zijn om het echappement te laten werken.

Zorg ervoor dat de ratel van het vat contact maakt met de tand van het veervat.

Balansmontage stelschroeven

Ratel met veercilinder

.



Source link

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: