Flynova Pro Flying Sphere? // Fan Mail Friday



Video gesponsord door Ridge Wallet: https://www.ridge.com/3DPRINTINGNERD Gebruik code “3DPRINTINGNERD” voor 10% korting op je bestelling ONE BIG GIVE – 3D Printing Nerd-team bij Seattle Childrens https://3d.pn/seattlechildrens Wil je WIN een Ridge Wallet? https://forms.gle/4bYbcDNhmtwQjfNQA Flynova Pro https://www.indiegogo.com/projects/flynova-pro-boomerang-spinner-with-endless-tricks#/ Je kunt op veel manieren steunen wat we doen! Koop een koffie voor me: http://buymeacoff.ee/3dprintingnerd Ko-fi: http://www.ko-fi.com/joeltelling Patreon: http://3d.pn/patreon Floatplane: https: // www. floatplane.com/channel/3dprintingnerd Volg Sean Connelly op Patreon: https://www.patreon.com/theseanconnelly Volg David Tobin op Instagram https://www.instagram.com/david_tobin Coole links naar geweldige dingen Nikko Industries – GEWELDIGE dingen om af te drukken: https://bit.ly/3lK0WHi Printed Solid: https://3d.pn/printedsolid FilamentOne: https://3d.pn/filamentone Amazon: https://geni.us/shopatamazon (aff) Matterhackers : https://3d.pn/matterhackers (aff) Proto Pasta: http://3d.pn/protopasta (aff) Prusa: http://3d.pn/prusa (aff) Puget Systems: http: // 3d .pn / pugetsystems Channel Merch Shop: http://3d.pn/shop ——————————– Vind Ik sociaal! ——————————– Twitch: http://twitch.tv/joeltelling Twitter: http: // twitter .com / joeltelling Facebook: http://facebook.com/3dprintingnerd Instagram: http://instagram.com/joeltelling Discord: https://discord.gg/GGZQgnh ————- ——————- Wil je mij iets sturen? ——————————– 3D Printing Nerd PO Box 55532 Shoreline, WA 98155 USA Muziek verzorgd door https: // futurevega.sourceaudio.com Royalty-vrije muziek door http://www.audiomicro.com/royalty-free-music FTC Disclaimer: Een percentage van de verkopen wordt gerealiseerd via gelieerde links.

source

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: